Zapisujesz się do akcji

wróć do wyboru akcji

Imię Proszę uzupełnić pole
Nazwisko Proszę uzupełnić pole.
E-mail AProszę uzupełnić pole.Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Data urodzenia format: RRRR-MM-DD Proszę uzupełnić pole.Użyj formatu RRRR-MM-DD.
Numer telefonu Proszę uzupełnić pole.

 

Ucznia i nauczyciela prosimy o wpisanie nazwy szkoły a członka organizacji/instytucji o jej nazwę

Wybierz właściwą opcję.Wybierz właściwą opcję.

Wybierz dowolną ilość godzin kwestowania

9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16

Wypełnij zgłaszając osobę niepełnoletnią

 

Imię i Nazwisko opiekuna

Nr telefonu opiekuna

Osobę niepełnoletnią zgłasza opiekun prawny (rodzic lub wyznaczony opiekun prawny mający udokumentowany status w chwili wypisania formularza. )

Zgody

Bez tej zgody nie możemy Cię zapisać. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach przygotowania akcji przez Stowarzyszenie Victoria dla Osób z Chorobą Nowotworową w Kołobrzegu NIP: 6711742986. Informujemy, że Twoje dane będą przechowywane w systemie teleinformatycznym pod adresem https://akcjehospicjumkolobrzeg.pl Podmiotem odpowiedzialnym jest Administrator Danych Osobowych - Stowarzyszenie Victoria dla Osób z Chorobą Nowotworową w Kołobrzegu
Wyrażam zgodę na utrwalenie podczas zbiórki pieniędzy oraz publikację mojego wizerunku w mediach elektronicznych (Facebook. strona internetowa)
Wyrażam zgodę na uczestnictwo w akcji osoby niepełnoletniej wpisanej w formularz, której jestem prawnym opiekunem.
Bez zaznaczenia nie możemy Cię zapisać. Zostałem/zostałam poinformowana o możliwości wglądu, wprowadzenia zmian oraz usunięcia moich danych teleadresowych przesłanych za pomocą formularza. Każdy uczestnik może skorygować lub usunąć swoje dane osobowe z niniejszego formularza. Wystarczy przesłać e-mail na adres alina.hospicjumkolobrzeg@wp.pl aby otrzymać wszelkie procedury.
Wyrażam zgodę na użycie moich danych: nr telefonu, e-maila do przesyłania infomacji o organizowanych akcjach przez Stowarzyszenie Victoria dla Osób z Chorobą Nowotworową w Kołobrzegu NIP: 6711742986

wróć do wyboru akcji